LKF
 


Licenzes un sertifikāti LKF


Čempionāti ar LFK līdzdalību


WAKO - GAISF biedrs


Tiesnešu sastāvs LFK


Valde


Dokumenti


Sporta specialistu licencēšana


Federācijas kontakti
 
 
Latvijas kikboksinga federācija
Latvijas kikboksinga federācija (LKF) ir ekskluzīvs pārstāvis WAKO-World Association of Kickboxing Organisation Latvijā. Federācijās vadītais ir Jeršovs Vladimirs  ( 1 dans kikboksa).
LFK jau daudzus gadus ir pamata iniciators veidojot ciešu partneru attiecības ar Pasaules karatē do federācijas.
Federācijas audzēkņu skaits tikai Rīga jau ir vairāk nekā 1000 un tas ir ņemot vērā faktu, ka nodarbības notiek vienā specializēta sporta bāze , aprīkotai VEF sporta kluba telpas.
LFK aktīvi piedalās Latvijas boksa federācijas un Latvijas karatē do federācijas darbība. Plaši izveidojušas attiecības ar Latvijas taikvando un aikido federācijām. Sporta klubi, kuri ir oficiālie federācijas biedri atrodas visa Latvijas teritorija. 30. janvārī 1998. gada LFK tika atzīta ar Sporta komitētu Izglītības un Zinātnēs ministriju LR
1999.gadā tika parakstīts līgums starp sporta komiteju Izglītības un zinātnes ministriju LR un koordinācijas federācijas padomi.
Ar prezidenta lēmumu World Association of Kikboksinga 28.novembrī, 1997, LFK prezidents tika iecelts par viceprezidents un kuratoru Austrumeiropas reģionā. Uz doto bridi LFK sportisti jau sasniedza daudzus panakuma virsotnes, kluvuši par Pasaules un Eiropas čempioniem (profesionāla un amatieru kikboksa veida) mūsu kraikastite ir uzvaras un balvas no prestižiem starptautiskiem turnīriem Latvija, Krievija, Lietuva, Igaunija, Somija, Čehija, Šveice, Itālija, Norvēģija, Baltkrievija, Malaizija, Spānija un citos valstis ar sasniegumiem karatē, teikvando, boksa , ka ari ar demonstrējumiem dažādu veidu cīņas mākslas veidiem.


 

LATVIJAS KIKBOKSINGA FEDERĀCIJA
Brīvības gatve 197, korpuss 36, ofiss 202, Rīga LV-1039, Latvija
Tālr.: (+371) 29219443, (+371) 26226838
E-pasts: , Internets: www.wakolat.lv